1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 745
Ajour mand, slacouvert en tweede gehalte zilveren bowllepel, 19e en 20e eeuw,

ovaal met vogelfiguren en graveerwerk, mt. Zaanlandse Zilversmed. Haarlem 1945/46 2e gehalte gemerkt, gegraveerd slacouvert F.J. de Leeuw Den Bosch 1870, 2e gehalte bowllepel met baleinensteel,

l 31 cm, l 28 cm, l 37 cm, bruto 693 gr.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320