Miniatuur theeservies en ijstjotter, 20e eeuw,
gemerkt kleine buitenlandse en oude merken, ijstjotter bootje met schipper, gemerkt met mt. onduidelijk, 2e gehalte,
l blad 10 cm, h 12 cm, 99.2 gr.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80