1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 744
Miniatuur theeservies en ijstjotter, 20e eeuw,

gemerkt kleine buitenlandse en oude merken, ijstjotter bootje met schipper, gemerkt met mt. onduidelijk, 2e gehalte,

l blad 10 cm, h 12 cm, 99.2 gr.

[zkj]

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80