Diverse doosjes, 19e eeuw,
waarbij rond filigrain doosje, vinaigrette mt. G. van der Dussen Schoonhoven 1877, loderein- en muntendoosje, diverse keuren, voornamelijk 2e gehalte,
diam 5 cm, max h 5,5 cm, min 0,5 cm, 305 gr.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340