6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6550
Hessel de Boer (1921-2003)

Liggend naakt

doek, gesign. r.b., herkomst: Kunsthandel Mark Smit, Ommen, 30,5 x 31 cm.

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: