6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920)
Drukke straat in Amsterdam
doek,kleine beschadigingen aan de verf, gesign. l.o., 45 x 33 cm.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400