2e zitting - Woensdag 6 november 10.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 17
14 kt. Gouden broche met haarwerk, midden 19e eeuw.

De voorzijde (trouw) met een decor van een veer, een hoorn des overvloeds, bezet met zaadparels (aantal missen) met vele bloemen en de initialen M.H.V. en A.H.V. De achterzijde (rouw) met een decor van een veer, een ourobouros, viooltjes en de initialen M.V.

bruto 17,6 gr., h. 32 x b. 51 mm

14 k. gold brooch with hairwork, mid-19th century. The front (marriage) with a decor of a feather, a cornucopia, set with seed pearls (some missing) with many flowers and the initials MHV and AHV. The back (mourning) with a decor of a feather, an ourobouros, violets and the initials MV

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: