1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 628
China, paar zilveren bekertjes, BWG, vroeg 20e eeuw,

conische vorm gehamerd en versierd met gedreven bamboemotieven, gemerkt Zee Sung silver en karaktermerk, BWG,

h 6 cm, 65 gr.

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50