1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 627
China, Canton, tweede gehalte zilveren bewerkt sigarettenetui, eind 19e eeuw/vroeg 20e eeuw,

licht gebogen model met voorstelling van o.a. schriftgeleerden, karaktertekens en cartouche, gemerkt, mt. mogelijk Hung Chong Canton & Shanghai 1860-1930, getekend 90, 2e gehalte,

l 13,5 cm, 170 gr.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 130
Hamerprijs: € 130

Hamerprijs: € 130