6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6487
Martin Monnickendam (1874-1943)

Het huis met de gevelsteen 'De Vergulden Eenhoorn'. Deze boerderij uit 1702 ligt aan de Ringdijk in Amsterdam.

krijt en aquarel, gesign. r.o., 1936, litt.: Catalogus Martin Monnickendam, p. 848, 37 x 25 cm.

Taxatie: € 900 - € 1.100
Hamerprijs: