6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6486
Georges de Pogedaieff (1897-1971)

Portret van een heer

houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., '35, 50 x 38 cm.

Portrait of a gentleman, drawing

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: