6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Georges de Pogedaieff (1897-1971)
houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., '35, 50 x 38 cm.
Portrait of a gentleman, drawing
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: