Frankrijk en Holland, twee tweede gehalte zilveren diverse ajour jardinières, Empire-stijl en Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
een ovaal model fraai bewerkt en met blauw bijpassende glazen inzet, geen keuren aangetroffen, de ander rond model met tinnen binnenbak mogelijk van later datum, onduidelijk gekeurd, jrl. 1854, belastingstempel inlandse merken 1859-1893,
l 32 cm, diam 22 cm, 967 gr.(weegbare zilver)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550