Uitzonderlijk zesendertigdelig dinercassette, Rudolf Helweg, vroeg 19e eeuw,
model hartfilet, vierentwintig tafelcouverts en twaalf kleine couverts, Rudolf Helweg Amsterdam 1808/09, 1e gehalte, kleine couverts, 2e gehalte, met één mahoniehouten gefineerde cassette,
enkele tanden iets gebogen, conditie conform leeftijd en gebruik, één cassette met defect
Taxatie: € 5.000 - € 7.000
Hamerprijs: