1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 665
Uitzonderlijk zesendertigdelig dinercassette, Rudolf Helweg, vroeg 19e eeuw,

model hartfilet, vierentwintig tafelcouverts en twaalf kleine couverts, Rudolf Helweg Amsterdam 1808/09, 1e gehalte, kleine couverts, 2e gehalte, met één mahoniehouten gefineerde cassette,

enkele tanden iets gebogen, conditie conform leeftijd en gebruik, één cassette met defect

circa 5200 gr.

[37]

Taxatie: € 5.000 - € 7.000
Hamerprijs: