1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 771
Voorsnijset met etui en soepdienlepel, 1e helft 20e eeuw,

verguld en bewerkte lemmet en vork, grepen met filetrand, mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen 1858-1924 Voorschoten, lepel, mt. Gerritsen en van Kempen Zeist 1949, 2e gehalte,

bruto 412 gr.

[4]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140