Voorsnijset met etui en soepdienlepel, 1e helft 20e eeuw,
verguld en bewerkte lemmet en vork, grepen met filetrand, mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen 1858-1924 Voorschoten, lepel, mt.
Gerritsen en van Kempen Zeist 1949, 2e gehalte,
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140