15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Borek Sipek (1949-2016), roze glazen vaas met helder glazen bloem appliques, 'Brigitte'
gesigneerd en genummerd 166.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200