15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2714
Borek Sipek (1949 -2014), groen glazen vaas met bloem appliques,

gesigneerd en genummerd 12.

h. 46 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320