1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0094412735
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4969
update-catalogue
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck

inkttekening

48 x 38 cm.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden