5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 640
Handspiegel, ca. 1880,

versierd met spelende putti en Venus, bloem, blad vogel motieven in relief, verso pastorale scenen, gemerkt met meesterteken ?*S en H,

31 x 34cm, bruto 334 gr.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100