5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Tabaksdoos, brandewijnkom en gelobde kom,
ovaal met oudhollandse voorstelling in reliëf op vier klauwpootjes Mt. DS, Fa. Dahlia Amsterdam 1924, 2e gehalte, kom Fries model, Mt. IZV(sleets)pseudo keuren, 2e gehalte,
6,5 x 14 cm, 6 x 9 cm, 282 gr.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120