15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
A. D. Copier (1901-1991), azuurblauw glazen vaas met tincraquelé in banen, ontwerp 1934,
uitvoering Glasfabriek Leerdam. (bovenrand afgeslepen).
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320