15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Floris Meydam, (1919-2011), Unica geknepen helder glazen fles,
uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd en genummerd ME296.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: