5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jan Korthals (1916-1972)
inkt en aquarel, gesign. r.o., '61, 29 x 50 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80