4791
Catalogusnummer: 4791
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)

Schaatsers op een bevroren vaart

inkt en aquarel

13 x 17 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 400 - 600
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500