15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Madeleen Brinkman, aardewerk sculptuur, 1981;
Voorstellende Koningin Beatrix die de eed aflegt. Gesigneerd Madeleen en gedateerd '81. (kroon beschadigd).
h. 58 cm, b. 25 cm, d. 18 cm
Galerie Lieve Hemel Amsterdam tentoonstelling 'Twaalf gestalten in keramiek van Koningin Beatrix', 1982.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70