15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uke Kensaku (1940-1987), grijs keramiek vormstuk, 'Torso', circa 1980;
Achterzijde gesigneerd Kensaku.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100