15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2734
Karen Bennicke (geb. 1943), geometrisch gevormde vaas,

Met polychrome schildering. Onderzijde gemerkt K.B. Denmark.

h. 38 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300