15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Philippe Dubuc (geb. 1947), steengoed dekselpot;
Uitgevoerd met oranje, zwart en geel tinten. Gesigneerd.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220