Hindelopen geschilderde houten prikslede, vroeg 18e eeuw;
Uitgevoerd met gestoken voorstelling op de spiegel en zijkanten.
l. 86 cm, b. 27 cm, h. 42 cm
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400