020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4842
Egnatius Ydema (1876-1937)
Meisje in een straatje in Friesland
paneel
26 x 17 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden