1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw.
Provenance Tom Lenders, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden