Poppengoed, paar kandelaars, 19e eeuw of vroeger,
bloem-, tak- en bladvormig, op bloembladvormige voet en stam in bloemsteelvorm, geen keuren aangetroffen,
defectje, één bloemetje ontbreekt
h 6,9 cm, diam 3 cm, 23,6 gr.
Taxatie: € 160 - € 320
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120