Zweden, herinneringsbeker, vroeg 19e eeuw,
kelkvormig model op gebold ronde bewerkte gehamerde voet, kelk met twee gegraveerde medaillons, bladguirlandes en acanthusbladversieringen, naammonogram graveringen OCS HAFLIO(?) 1801 en BFD in medaillons en ED en BCD, onderzijde voet monogrammen HBJHD en BC, rand en voet licht verguld, mt. Nils Petter Sunding Sundsvall, jrl Z2=1806,
rand iets vebogen en deukjes
diam 14,5 cm, h 21 cm, 303 gr.
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240