Catalogusnummer: 5073
Anton Rooskens (1906-1976)
Zonder titel
litho
30 x 40 cm.
gesign. r.o., '67
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240