15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1148
Gestoken houten portret

l. 19 cm.

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100