15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, twee zegels, 20e eeuw,
hierbij diverse spekstenen objecten
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160