Catalogusnummer: 4864
Willem Witsen (1860-1923)

Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco

ets, aquatint en vernis mou

35 x 48 cm.

ongesign., litt.: De Groot 186, Boon 178, van Wisselingh 493.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180