Willem Witsen (1860-1923)
Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco
ets, aquatint en vernis mou
ongesign., litt.: De Groot 186, Boon 178, van Wisselingh 493.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180