Catalogusnummer: 4884
Gesigneerd LCvH
Man te paard
inkt en aquarel
22 x 27 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10
Hamerprijs:
€ 10