1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4902
update-catalogue
Jan Groenenstein (1919-1979)

De vlucht naar Egypte

doek

40 x 30 cm.

gesign. r.o., '55

1

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden