020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4902
Jan Groenenstein (1919-1979)
De vlucht naar Egypte
doek
40 x 30 cm.
gesign. r.o., '55
1
Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40
Overboden