15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1019
Diverse objets de vertu, 19e eeuw,
w.o. kralen avondtas met vergulde beugel
zkj
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200