Catalogusnummer: 4808
Europese school, 17e-19e eeuw
De apostel Jacobus de Meerdere
doek, niet ingelijst
45 x 33 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160