020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4807
Europese school, 19e eeuw
Dame met gitaar
doek
82 x 64 cm.
1
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Hamerprijs:
€ 360
Overboden