0099972122
Catalogusnummer: 4808
Europese school, 17e-19e eeuw

De apostel Jacobus de Meerdere

doek, niet ingelijst

45 x 33 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160