Frans Lebret (1820-1909)
Koe in de wei / Studie van een schaap
tweemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst
gesigneerd r.o. en 18 x 20 cm., ongesigneerd
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200