Catalogusnummer: 4827
Frans Lebret (1820-1909)

Koe in de wei / Studie van een schaap

tweemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst

20 x 23 cm

gesigneerd r.o. en 18 x 20 cm., ongesigneerd

2

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200