Hubert van Hille (1903-1983)
Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
tweemaal doek, niet ingelijst
gesign. l.o., 1968 en 30 x 35 cm., gesign. r.o., '69
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650