0026595795
Catalogusnummer: 5029
Hubert van Hille (1903-1983)

Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

tweemaal doek, niet ingelijst

25 x 38 cm.

gesign. l.o., 1968 en 30 x 35 cm., gesign. r.o., '69

Tom Lenders, Amsterdam

2

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650