Frits Hubeek (1884-1952)
'Vroege morgen' / Polderlandschap
gesign. r.o., 1908, verso titel en doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140