Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)
Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed / Interieur met figuren
gemonn. l.o. en tekening en aquarel, gesign. r.o., 20 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70