Catalogusnummer: 4794
Frits Hubeek (1884-1952)

'Vroege morgen' / Polderlandschap

paneel

25 x 51 cm.

gesign. r.o., 1908, verso titel en doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.

2

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140