11e zitting - Vrijdag 19 juni 10.00 uur: 2775-2989 - Chinese and Japanese porcelain
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,
met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel. Gemerkt Chenghua
Estimate: € 220 - € 240
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420