Catalogusnummer: 2779
China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,

de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde met landschap in het plat. Gemerkt met paddestoel (rand met restauratie)

diam. 20 cm.

restored to rim

Taxatie: € 260 - € 360
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340