China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,
de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde met landschap in het plat. Gemerkt met paddestoel (rand met restauratie)
Taxatie: € 260 - € 360
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340