11e zitting - Vrijdag 19 juni 10.00 uur: 2775-2989 - Chinese and Japanese porcelain
China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,
met decor van lange lijzen en twee ajour oren. Gemerkt met 6-karaktermerk Chenghua (oor en rand met restauratie)
Estimate: € 80 - € 160
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200